Privatumo politika

Bendra informacija

IĮ „Gidėja“ (toliau – Duomenų valdytojas) šia privatumo politika nustato kaip ir kam yra kaupiami jūsų asmens duomenys jums lankatis mūsų interteto svetainėje www.defaronamams.lt . Šios privatumo politikos taisyklės yra taikomos kiekvieną kartą nadodajantis mūsų interneto svetaine ar teikiamomis paslaugomis.

Duomenų valdytojo rekvizitai

IĮ “Gidėja”

Adresas: Gerosios Vilties g. 44-20, 03143 Vilnius

Juridinio asmens kodas: 303341045

El.paštas: labas@defaronamams.lt

Šiomis taisyklėmis patvirtiname, kad Duomenų valdytojo svetainės ir socialinių tinklų paskyrų lankytojų duomenys bus renkami laikantis galiojančių Europos Sąjungos bei Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimų bei kontroliuojančių institucijų nurodymų. Taikomos visos protingos techninės ir administracinės priemonės tam, kad mūsų surinkti duomenys apie svetainių ir socialinių tinklų paskyrų lankytojus būtų apsaugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų. Duomenų valdytojo darbuotojai yra raštiškai įsipareigoję trečiosioms šalims neatskleisti ir neplatinti darbo vietoje gaunamos informacijos įskaitant ir informacijos apie svetainių lankytojus.

Asmenys, jaunesni nei 14 metų, negali teikti jokių asmens duomenų per mūsų svetainę (-es) ir socialinių tinklų paskyras. Jei esate asmuo, kuris yra jaunesnis nei 14 metų, prieš pateikdami asmeninę informaciją turite gauti savo tėvų arba kitų teisėtų globėjų sutikimą ir jį atsiųsti/pateikti mums.

Svarbu, kad atidžiai perskaitytumėte mūsų privatumo politikos taisykles, nes kiekvieną kartą lankydami Duomenų valdytojui priklausančias interneto svetaines ar socialinių tinklų paskyras sutinkate su sąlygomis, aprašytomis šiose privatumo taisyklėse. Jeigu nesutinkate su šiomis taisyklėmis, prašome nesilankytį Duomenų valdytojui priklausančiose interneto svetainėse ir/ar socialinių tinklų paskirose bei nesinaudoti teikiamomis paslaugomis.

Privatumo politikoje vartojamos sąvokos suprantamos taip, kaip jos yra apibrėžtos Bendrajame duomenų apsaugos reglamente Nr. 2016/679 (ES).

Asmens duomenų kaupimo, saugojimo ir naudojimo taisyklės

Pirkėjas apsipirkdamas elektroninėje parduotuvėje www.defaronamams.lt ir paspausdamas mygtuką „Užsakyti“ patvirtina, kad savo noru sutinka pateikti šiuos asmens duomenis Duomenų valdytojui:

• vardą;

• pavardę;

• telefono numerį;

• elektroninio pašto adresą;

• prekių pristatymo adresą.

Duomenų valdytojas pripažįsta ir gerbia kiekvieno Pirkėjo, kuris atlieka užsakymą elektroninėje parduotuvėje www.defaronamams.lt, teisę į privatumą. Duomenų valdytojas renka ir naudoja Pirkėjo asmens duomenis (pavadinimą arba vardą ir pavardę, adresą, telefono numerį, elektroninio pašto adresą ir kitą el. parduotuvės registracijos formoje nurodytą informaciją) siekdamas:

• tinkamai įvykdyti Pirkėjo prekių užsakymą;

• užtikrinti galimybę Duomenų valdytojui susisiekti su Pirkėju;

• informuoti Pirkėją apie užsakymo statusą; nustatyti prekių pristatymo adresą ir kt.);

• išrašyti PVM sąskaitas faktūras;

• vykdyti tiesioginę rinkodarą.

Pirkėjas, atlikdamas užsakymą elektroninėje parduotuvėje www.defaronamams.lt ir nurodydamas kitų asmenų duomenis, kuriems turi būti pristatytos įsigytos prekės, patvirtina, kad turi šių trečiųjų asmenų sutikimą dėl jų asmens duomenų perdavimo, naudojimo ir tvarkymo.

Paspausdamas mygtuką „Užsakyti“, Pirkėjas patvirtina, kad jis žino turintis teisę atsisakyti pateikti savo asmens duomenis, tačiau supranta, kad asmens duomenys yra reikalingi ir būtini siekiant vienareikšmiškai identifikuoti Pirkėją internetinės prekybos tikslais, ir nepateikus asmens duomenų bei (ar) nesutikus, kad jie būtų tvarkomi internetinės prekybos tikslais, Duomenų valdytojas negalės vykdyti Pirkėjo užsakymo.

Asmens duomenys bus saugomi 10 metų.

Privatumo politikos išimtys

Duomenų valdytojas pasilieka teisę nesilaikyti šioje Privatumo politikoje pateiktų asmens duomenų valdymo, kaupimo ir saugojimo taisyklių bei perduoti turimus duomenis tretiesiems asmenims tuo atveju, jei asmuo pažeidžia sutarties sąlygas arba Duomenų valdytojas taip elgtis yra įpareigojamas Lietuvos Respublikos įstatymų.

Slapukai

Slapukas (angl. Cookies) - mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete.

Būtinieji slapukai reikalingi užtikrinti Interneto svetainės tinkamą pateikimą ir funkcionalumą. Šie slapukai yra būtini tinkamam Interneto svetainės naudojimui, todėl jų negalite atsisakyti. Tačiau, jei nepaisydami saugumo nuspręsite, kad nenorite sutikti su mūsų privalomųjų slapukų naudojimu, galite juos blokuoti arba ištrinti pakeisdami naršyklės nustatymus.

Statistiniai slapukai padeda suskaičiuoti Interneto svetainės lankytojus, bei stebėti kaip Jūs naudojatės Interneto svetaine t. y. kokių paslaugų ieškote, kokias paskyras dažniausiai lankote, kiek laiko lankėtės Internetinėje svetainėje. Statistiniai slapukai nerenka asmeninės informacijos ir nesusiję su asmeniniais rinkodaros pasiūlymais jums.

Rinkodaros slapukai naudojami rodyti konkrečiam lankytojui pagal jo poreikius pritaikytas ir tik jį dominančiascreklamas. Jie gali būti naudojami vertinant reklamos kampanijų efektyvumą trečiųjų šalių puslapiuose. Dažniausiai šie slapukai identifikuoja lankytojus pagal IP adresą.

Funkciniai slapukai padeda prisiminti Jūsų pageidavimus tokius kaip kalbą, paieškas, anksčiau peržiūrėtą informaciją, svetainės prisijungimo duomenis ir taip sukuria efektyvesnį Interneto svetainės naudojimą. Šie slapukai nėra būtini, tačiau ženkliai pagerina Interneto svetainės naudojimosi kokybę.

Slapukų naudojimas

Naudojant slapukus apsilankymas sveitaineje gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Su jų pagalba efektyviau naudojamas žiniatinklis.

Slapukai naudojami:

• Atsiminti vartotojo saugios paieškos nuostatas.

• Rodyti aktualesnius skelbimus.

• Suskaičiuoti, kiek lankytojų apsilanko tinklalapyje.

• Apsaugoti vartotojo duomenis.

Slapukų valdymas

Lankydamiesi Interneto svetainėje, atsidarius norimą puslapį, jo apačioje atsidaro sutikimo forma, kurioje galite pasirinkti sutikti su visai slapukais arba paspaudus „Slapukų nustatymai“ pasirinkti, kuriuos slapukus galima naudoti Jūsų sesijos metu.

Tai pat atsisakyti slapukų galima kompiuteryje ar kituose įrenginiuose, pakeitus naudojamos naršyklės nustatymus.

Slapukų politikos nuostatos, pagal teisės aktus, kurie reglamentuoja slapukų naudojimą ir bendrą visuotinai priimtą slapukų naudojimo praktiką, gali būti keičiamos lankytojų atskirai neinformavus.