Apie mus

Namai atspindi mūsų unikalumą, todėl kiekviena detalė yra svarbi jų išskirtinumui...

Šiandieniniame pasaulyje, kai visi lekia, skuba, svarbu bent grįžus namo sustoti, pailsėti ir pasimėgauti ramybe, todėl jaukūs namai įgauna didesnę prasmę nei kadanors anksčiau. Savo veiklą pradėjome kurdami aplinkai draugiškus ir saugius biožidinius- jaukumo ir šilumos prieskonį Jūsų aplinkai. Ilgai dirbome norėdami sukurti patikimus ir analogų neturinčius produktus, kuriuos pristatėme prekės ženklu DEFARO.

Gamindami įvairius židinius pradėjome labiau domėtis interjero tendencijomis, tai paskatino kurti ir pasiūlyti savo klientams ne tik biožidinius, bet ir originalius, rankų darbo, vienetinius arba vos kelių vienetų tiražo baldus bei interjero aksesuarus. Tikime, kad mūsų kuriami produktai kiekvienam interjerui įneš daugiau jaukumo, stilingumo ir originalumo.

DEFARO baldai ir interjero detalės gaminami iš trijų pagrindinių komponentų: medžio, betono bei metalo. Šių medžiagų kompozicijos sukuria jaukius, patrauklius ir įdomius namus. DEFARO produktai skirti visiems, kas mėgsta kokybę, jaukumą ir originalumą. Defaro baldai bei interjero aksesuarai gali puikiai rasti vietą ne tik minimalistinio ar modernaus stiliaus interjeruose, bet ir kiekviename kitame interjere.

Mūsų tikslas- kokybė ir ilgaamžiškumas, todėl gamindami įdedame daug meilės, rankų darbo bei naudojame tik kokybiškas medžiagas.

DEFARO – tai kokybė, originalumas, saugumas ir patikimumas.